jdIXTbDNJbpjrT9JFUXDwRebEyRI3zWNRv55P1Mf
Favoriler

Prime Gaming ile Wild Rift Rastgele Ödül Sandığı Alın

Prime Gaming ile Wild Rift Rastgele Ödül Sandığı Alın

Amazon, Prime Gaming üyelerine özel birçok oyunda paket ve kapsül gibi hediyeler dağıtıyor. Çok sevilen ve oynanma rekorların kıran League of Legends'ın yeni çıkan mobil oyunu Wild Rift için de her ay farklı olmak üzere düzenli bir şekilde hediye dağıtımı yapmakta. Bu hediyeler ücretsiz olarak alınmakta fakat 39₺ aylık ödeme ile Amazon Prime hesabına sahip olmanızı şart koşuyor. Fakat şöyle bir güzel yanı bulunmakta, ilk Prime üyeliklerinde 30 gün ücretsiz kayıt yapılabilmekte. Dilerseniz nasıl yapabileceğimize geçelim.

Amazon Prime ile Wild Rift hediyeleri nasıl alınır?

  1. Öncelikle bu bağlantıdan Amazon Prime Gaming sayfasına gidelim.
  2. Daha sonra açılan sayfada "Prime'ı Deneyin" butonuna tıklayarak(varsa Amazon hesabınızın bilgilerini girerek giriş yapabilirsiniz) üyelik oluşturalım.
  3. Sonra, Wild Rift hesabınızı Prime Gaming hesabınıza bağlayın.
  4. Prime Gaming'den "Oyun İçi Ganimet" sekmesine tıklayalım. Bu sekmede hemen sağda bulunan arama kutucuğunaWild Rift yazarak çıkan görsele tıklıyoruz ve ödülleri talep ediyoruz.

Her ay düzenli olarak çeşit çeşit ödüller çıkmakta. Amazon Prime hesabı tek defaya mahsus 30 gün ücretsiz üyelik sunuyor, bu da tek bir ödül alabilirsiniz demek oluyor. İsteğe bağlı olarak Prime üyeliği (39₺) ödeme yaparak kullanmaya devam ederseniz her ay sürpriz ödülleri alabilirsiniz.

Hesabımı nasıl bağlarım?

Wild Rift için hediye talep ettiğinizde sizi Riot Games'in giriş ekranına yönlendirecek. O sayfada oyun giriş bilgilerinizi kullanarak hesabınızı Prime Gaming ile bağlayabilirsiniz.

Ayrıca Prime Gaming üyeleri sadece Wild Rift ile kalmayıp GTA Online, Red Dead Online, Valorant ve League of Legends gibi oyunlarda da ödüller vermektedir.

Yorum Yaz

Yorum Yaz

Google Hesabı ile yapılan yorumunuza gelen yanıtlardan haberdar olmak istiyorsanız "Bana Bildir" seçeneğini işaretleyebilirsiniz.