jdIXTbDNJbpjrT9JFUXDwRebEyRI3zWNRv55P1Mf
Favoriler

H&M Seçtiğiniz Bir Üründe %10 İndirim Kuponu

H&M Seçtiğiniz Bir Üründe %10 İndirim Kuponu

H&M, internet üzerinden yapacağınız ilk alışverişlerinizde seçili bir ürün için %10 indirim kuponu e-posta adresinize tanımlıyor. Uzun zamandır devam eden bu kampanyaya siz de dahil olabilirsiniz. Dilerseniz farklı e-posta ile üyelik oluşturarak bu kupondan birkaç kez faydalanma ihtimaliniz de mevcut. Nasıl yapılacağına göz atalım.

  1. Öncelikle H&M Moda Haberleri sayfasına giriyoruz.
  2. Daha sonra aşağıdaki resimde görüldüğü gibi E-posta ve Posta kodu kutucuklarını kendinize göre dolduruyorsunuz.
  3. H&M Seçtiğiniz Bir Üründe %10 İndirim Kuponu

  4. "H&M Group'un bir markası olan H&M'den Moda Bültenleri ve kişiselleştirilmiş promosyonları e-posta ve SMS ile almak istiyorum." yazılı kutucuğu işaretleyip üyelik işlemimizi tamamlıyoruz. Bu aşamadan sonra e-posta adresinize mail gelmiş olacak. Mailde bulunan "00001332" tarzı indirim kodu ile seçtiğiniz bir üründe %10 indirim sepette uygulayarak satın alabilirsiniz.

Moda haberlerine üye olunup elde edilen %10 indirim çeki kampanyası artık kullanılabilir değil. Bunun yerine, H&M Member üyeliği oluşturarak ilk alışverişe özel %10 indirim kazanabilirsiniz. Üstelik yapması oldukça kolay. H&M'in sitesine giriş yapıp ve ya telefonunuzda yüklü uygulamadan üyelik oluşturarak bu kuponu elde edebilirsiniz.

Yorum Yaz

Yorum Yaz

Google Hesabı ile yapılan yorumunuza gelen yanıtlardan haberdar olmak istiyorsanız "Bana Bildir" seçeneğini işaretleyebilirsiniz.